SERWIS: 737 512 502 SKLEP: 512 004 502

Ochrona środowiska
Firma Lediker dba o środowisko naturalne uczestnicząc w programie "Firma Przyjazna Naturze"
ZUŻYTY SPRZĘT ELEKTRONICZNY
Większość naszych produktów to elementy elektroniczne, które zawierają niebezpieczne substancje i nie można ich wyrzucać do zwykłego pojemnika na odpady komunalne. Produkty te oznaczone są symbolem przekreślonego kosza.
Gdy produkt taki zostanie uszkodzony to należy go przekazać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych. W Rzeszowie wykaz takich punktów można znaleźć na stronie Urzędu Miasta Rzeszowa www.rzeszow.pl. Poza Rzeszowem informacje o miejscach zbiórki odpadów niebezpiecznych można znaleźć w swoich urzędach miasta lub gminy.
Zużyte produkty można tez przekazać sprzedawcy również drogą wysyłkową. Nasza firma zatroszczy się o przekazanie odpadów do odpowiedniego zakładu przetwarzania.
ODPADY OPAKOWANIOWE
Produkty sprzedawane w naszym sklepie mają dedykowane opakowania, które po wykorzystaniu można wyrzucić do zwykłego pojemnika na śmieci zwracając uwagę na rodzaj materiału z jakiego jest wykonane opakowanie. Jest również możliwość przekazania opakowania sprzedawcy. W naszych opakowaniach stosujemy tylko papier i tworzywo sztuczne.