Podświetlenie licznika
Licznik w aucie
Cena:90.00PLN
Ilość: szt.
Producent:
Lediker
Udostępnij:

Oferujemy usługę zmiany podświetlenia licznika na dowolny kolor. Najprościej uzyskać jednoklorowe podświetlenie. Można jednak wykonac również wskazówki w innym kolorze niż tarcze co wiąże się z dołożeniem dodatkowych diodek bezpośrednio pod wskazówki.
Efekt widoczny na zdjęciu powyżej.
W prezentowanym licznika zastosowano dodatkowo dwie diody w różnych kolorach pod wskazówką temperatury silnika. W rezultacie wskazówka jest bardziej czerwona, gdy silnik osiągnie pełną temperaturę. Ze względu na specyficzną budowę światłowodów we wskazówce nie można uzyskać skokowej zmiany koloru. Tak jak widac na zdjęciu początkowo wskażówka jest lekko różowa na poczatku i potem robi się coraz bardziej różowa.

Licznik można do nas dostarczyć osobiscie lub wysłać. Przed wysyłką prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów transakcji.
Adres do wysyłki:
Lediker
Połonińska 4
35-082 Rzeszów

Do podświetlenia stosujemy tylko oryginalne diody znanych producentów, co gwarantuje wysoką powtarzalność parametrów i długi czas świecenia. Na usługę dajemy 2 lata gwarancji. Warto na to zwrócić uwagę, ponieważ na allegro dostępne są bardzo tanie diody LED drugiego gatunku, które szybo się wypalają lub zaczynają mrugać po krótkim czasie. Nasze diody są sprwadzone, gdyż stosujemy je w naszych produktach od pięciu lat.


Wkróce przygotujemy zestaw do samodzielnego montażu z diodami i instrukcją montażu. Trzeba tylko pamiętać, że lutowanie diod LED SMD wymaga stosowania lutownicy oporowej i trochę wprawy w lutowaniu.